תקנון האתר ותנאי פרטיות

תקנון אתר "סיפור חיי"

הגדרות

במסמך זה, "החברה" מתייחסת לחברת "סיפור חיי", ספקת שירותי הקמת דף הנצחה דיגיטלי.

"האתר" מתייחס לאתר "סיפור חיי" ולכל התוכן הקשור אליו.

תנאי השימוש באתר מסדירים את היחסים בין האתר לבין כל אדם הגולש ו/או משתמש באתר או במידע המצוי בו (כל אחד מהם להלן: "הלקוח" ו/או "המשתמש").
כל שימוש באתר ובתכנים המוצגים בו, לרבות העיון והגלישה בו, כמו גם כל פעולה בו ובכלל זה רכישה באמצעותו, כפופים לתנאי השימוש המפורטים להלן. משתמש האתר מתבקש לקרוא תנאים אלה בעיון ובקפידה. משתמש אינו חייב להסכים לתנאי שימוש אלו אך אם אינו מסכים להם, הוא נדרש לצאת מהאתר לאלתר ולא לעשות בו כל שימוש. תחילת השימוש באתר מעידה על הסכמה ואישור המשתמש לתנאי שימוש אלו.

השימוש באתר

השימוש באתר מהווה את הסכמת המשתמש לכל תנאיו ללא כל הגבלה ו/או הסתייגות ובעשותו שימוש באתר מתחייב המשתמש, כי לא תהא לו ו/או למי מטעמו כל טענה ו/או תביעה, במישרין ו/או בעקיפין, כנגד האתר ו/או מי ממפעיליו ו/או מי מבעליו ו/או ממנהליו ו/או מי מטעמם.
הניסוח בתקנון זה בלשון זכר מטעמי נוחות אך הכוונה לנשים וגברים כאחד.
כותרות הפרקים מובאות לשם נוחות והתמצאות בתקנון ולא ישמשו לשם פרשנותו.
מוסכם ומובהר כי האתר יעשה את מירב המאמצים כדי להציג בפני לקוחותיו תמונות המשקפות את המציאות ככל הניתן, אך יובהר, כי עשויים להיווצר הבדלים בגוון בין מה שמופיע באתר לבין המוצר בפועל ומפעילת האתר תעשה את מירב המאמצים לפרסם תמונות אשר תואמות את צבעי הגוון.
האתר רשאי להציע להחליף ולשנות מבצעים והטבות וכמו כן, רשאי בכל עת להפסיק אותם ללא כל צורך בהודעה מוקדמת וכי לא תינתן האפשרות לכפל מבצעים אלא אם יצוין אחרת על ידי מפעילת האתר.
הגישה והשימוש באתר אינטרנט זה לרבות השימוש בכל התכנים ו/או המידע ו/או השירותים המופיעים בו מפעם לפעם כפוף לתנאי השימוש המפורטים להלן ולהוראות כל דין החל במדינת ישראל.
האתר ותכולת האתר נועדו אך ורק לשימוש פרטי ולא מסחרי, והשימוש בהם מוגבל אך ורק למטרות מכירת וקניית המוצרים באמצעותם. אין להעתיק, לשכפל, להפיץ, למכור ו/או להציג מוצר כלשהו אלא אם ניתנה רשות לכך מראש ובכתב מהחברה.
כל אדם או חברה המבצע/ת פעולה כלשהי באתר, לרבות אדם המבצע רכישה (לעיל ולהלן: ("הלקוח") מצהיר בעצם ביצוע הפעולה כי קרא תקנון זה, הבין אותו ואת תנאיו וכי הוא מסכים לתנאיו והוראותיו.
הלקוח מצהיר כי הינו כשיר לבצע פעולות משפטיות מחייבות. במידה והלקוח הינו מתחת לגיל 18 חובה עליו ליידע את האפוטרופוס החוקי בדבר הוראות האתר והתקנון ולקבל ממנו אישור מראש לביצוע הפעולות באתר.
השירות שניתן באתר מוענק בתחומי מדינת ישראל באזורים מסוימים בלבד המוגדרים מעת לעת על ידי החברה לפי שיקול דעתה הבלעדי (לעיל ולהלן: ("אזור השירות").
על מנת לבצע רכישה באתר, על הלקוח לבצע תהליך מילוי פרטים במסגרתו יש לספק פרטים אישיים הנדרשים, בין היתר, לשם משלוח המוצרים לידיו.
הלקוח מתחייב לשפות את החברה בגין כל נזק שיגרם לה עקב מסירת פרטים כוזבים ושיבוש הפעלת האתר.

הגבלת גיל רכישה באתר

על הרוכש מוצרים באתר להיות בן 18 שנים ומעלה.

תוכן האתר

התוכן המוצג באתר כולל את כל המידע, התמונות, הסרטונים והסיפורים שסופקו על ידי הלקוחות לצורך יצירת דף הנצחה דיגיטלי.

החברה אינה אחראית לאמינות ודיוק המידע שסופק על ידי הלקוחות. כל תוכן שהועלה לאתר הנצחה נמצא תחת אחריות המשתמש שהעלה אותו.

שימוש באתר ובתוכן

השימוש באתר ובתוכן המוצג בו מותר לשימוש אישי בלבד ואין לעשות בו שימוש מסחרי או לשימוש כלשהו שאינו מותר על פי התקנון.

אין לפרסם תוכן אלימות, מגונה, מסווה או משקר באתר. החברה שומרת לעצמה את הזכות להסיר כל תוכן הנמצא לא הולם את תנאי השימוש.

מדיניות אספקת המוצר / השירות

דמי המשלוח יתווספו למחיר הפריטים המצוינים באתר. דמי המשלוח הינם בגין אספקה ליעד אחד.
האתר יספק ללקוח את המוצרים באמצעות חברת משלוחים עצמאית לכל חלקי הארץ. התקנון של הגוף המשלח באמצעותו תבוצע ההספקה, יחול על אספקת המוצר באמצעות האתר, ויחייב את הלקוח.
עם קבלת ההזמנה ואישורה על ידי מפעילת האתר, מפעילת האתר תכין ותארוז את ההזמנה תוך 3 ימי עסקים מאישור ההזמנה, כאשר הזמנה לאחר השעה 12:00 נחשבת ליום העסקים הבא.
אספקת המוצרים על ידי חברת השילוח תיעשה בתוך מספר ימים ממועד ביצוע ההזמנה באתר (עד 14 ימי עסקים) מלבד יישובים מרוחקים שזמני ההגעה אליהם הם עד 10 ימי עסקים .במקרים חריגים בהם קיימים עומסים (שבועות השקה וכו'), ייתכן כי זמני המשלוח יתארכו או כפי שמפורט במדיניות המשלוחים באתר.
 על מנת להבטיח את ביצוע ההזמנה ביעילות וללא תקלות, יש להקפיד על מסירת כל הפרטים הנדרשים באתר באופן מדויק ועדכני. אם בעת ביצוע ההזמנה יימסרו פרטים שגויים, החברה לא תוכל להבטיח שההזמנה תיקלט, תתבצע או שהמוצרים יגיעו ליעדם. במקרה שהמוצרים יחזרו למפעילת האתר בגלל הזנת פרטים שגויים, מפעילת האתר תהיה רשאית לחייב את המשתמשת בתשלום נוסף בגין דמי משלוח.
הזמנות אשר התקבלה עליהם הודעת האישור ואשר נמצא כי המוצר אכן קיים במלאי יסופקו ישירות לכתובת אותה ימסור הלקוח על ידי חברת שילוח חיצונית.
יובהר, כי הזמנות אשר בוצעו לאחר השעה 12:00 יחשבו כהזמנה ביום העסקים הבא.
במידה והתקבלה הזמנה לאזורים שאליהם חברת השילוח אינה מגיעה, בהתאם לתקנון חברת המשלוחים, האתר לא חייב לספקה. האתר רשאי לספק את ההזמנות לאזורים שאינם באזורי החלוקה בתיאום טלפוני מראש.
מפעילת האתר אינה אחראית על זמני המשלוח ועיכובים של חברת השילוח, אך עומדת לרשות הלקוח על מנת לפתור כל בעיה. מפעילת האתר אינה אחראית לעיכובים באספקת המוצרים כתוצאה מאירועים שאינה בשליטתה כדוגמת תקלות, עיכובים, שביתות, אסונות טבע, כוח עליון, מלחמות, מצב חירום, תקלות במערכת המחשוב או במערכות הטלפונים שיפגעו בהשלמת תהליך הרכישה, תקלות בשירות הדואר האלקטרוני, וכל עיכוב שארע כתוצאה מנגיף הקורונה לרבות סגרים, הגבלות וכיוצא בזאת ו/או כל סיבה אחרת שאינן בשליטת בעל האתר
מפעילת האתר עובדת עם חברת שליחויות פרטית, יש לשים לב שעל אחריות הלקוח להיות זמין בטלפון על מנת ששליח חברת השליחויות יוכל למסור לו את החבילה ולתאם את הגעתו. במידה והלקוח לא עונה לטלפון שלו עקב חוסר זמינות/טעות במספר הטלפון ו/או שהזין למערכת האתר, החבילה תחזור למפעילת האתר והלקוח יאלץ לשלם עלות נוספת של משלוח.
על הלקוח מוטל האחריות לבדוק את אישור ההזמנה שנשלח בדואר האלקטרוני שמסר בכדי לוודא שאין טעות בהזמנה. לא תתקבל כל טענה כי הוזמן משהו שונה מתוכן אישור ההזמנה.

בהזמנת עמוד הנצחה, קישור לעמוד ההנצחה ישלח ללקוח במייל עד 7 ימי עסקים מיום ביצוע העסקה.

ביטול עסקה

ניתן לבטל עסקה ולקבל החזר כספי עד 14 יום מיום הרכישה. ביטול העסקה מותנה בהחזרת המוצר הפיזי שנרכש.

איסוף מידע ושימוש בו

אנו אוספים מספר סוגים של מידע ממשתמשי השירות ועל אודותיו, כולל:

מידע אישי: זהו מידע שיכול לזהות אותך, כגון שמך, כתובת הדואר האלקטרוני ומספר הטלפון שלך, שאתה מספק לנו בעת ההרשמה לחשבון או יצירת קשר באמצעות השירות.

מידע לא אישי: זהו מידע שאינו מזהה אותך באופן אישי, כגון כתובת ה-IP שלך, סוג הדפדפן וסוג המכשיר, שאנו אוספים באופן אוטומטי כאשר אתה משתמש בשירות.

אנו משתמשים במידע זה למטרות הבאות:

  • לספק ולתחזק את השירות;
  • כדי להתאים אישית את החוויה שלך עם השירות;
  • לתקשר איתך לגבי השירות ולהשיב לפניותיך;
  • לנתח ולשפר את השירות;
  • כדי לעמוד בדרישות החוק והרגולציה.
  • שיתוף מידע

אנו עשויים לשתף את המידע האישי שלך עם ספקי שירות של צד שלישי המבצעים שירותים בשמנו, כגון ספקי אירוח וספקי שירותי דואר אלקטרוני. אנו עשויים גם לשתף את המידע האישי שלך עם השותפים שלנו למטרות שיווק. לא נמכור או נשכור את המידע האישי שלך לצדדים שלישיים למטרות השיווק שלהם.

אנו עשויים לחשוף את המידע האישי שלך לרשויות אכיפת חוק, סוכנויות ממשלתיות או צדדים שלישיים אחרים אם אנו סבורים שחשיפה כזו נחוצה כדי לציית לחוקים, תקנות או תהליכים משפטיים החלים, או כדי להגן על הזכויות, הרכוש או הבטיחות שלנו. משתמשים, או אחרים.

אחריות

החברה אינה אחראית לנזקים שייגרמו ישירות או עקיפות משימוש באתר או מקישורים שבו.

החברה מציעה אחריות למשך חמש שנים על תוכן הדף הנצחה ועל הדיסקית המכילה את הקישור לדף. אחריות זו מוגבלת לנזקים פיזיים שנגרמו לדיסקית בלבד. לא תוחלף דיסקית אשר אבדה או נגנבה. על מנת לממש את החלפת הדיסקית יש לשלוח אלינו את הדיסקית הפגומה.

האחריות ל5 שנים הינה אחריות על מתן שירות ומענה לצורכי הלקוח, אנו עושים מאמצים רבים לשמור על אבטחת האתר אך מעט לעט יכולות לקרות תקלות שיגרמו לאובדן נתונים או נפילות זמניות. החברה לא לקח אחריות על מידע שאבד בעקבות תקלה טכנית. במידה ואבד מידע מעמוד ההנצחה שלך, יש ליצור קשר עם החברה ולעדכנו מחדש.

באם והחברה תחליט להפסיק את מתן שירותה ולסגור את האתר, האחריות תבוטל ולא ינתן זיכוי על התקופה שלא מומשה.

שינויים ועריכה

הלקוחות רשאים לבצע שינויים ועריכות בעמוד הנצחה באמצעות פנייה לצוות החברה.

יש לך הזכות לגשת, לתקן, לעדכן או למחוק את המידע האישי שלך בכל עת. ייתכן גם שתהיה לך הזכות להתנגד או להגביל סוגים מסוימים של עיבוד של המידע האישי שלך, ולקבל עותק של המידע האישי שלך בפורמט מובנה, קריא במכונה. אם ברצונך לממש אחת מהזכויות הללו, אנא צור איתנו קשר באמצעות פרטי הקשר שלהלן.

אחסון דאטה וזיכרון

חברת סיפור חיי רשאית להגביל את כמות הדאטה והקבצים שניתן להעלות לכל העמוד.
לכל עמוד הנצחה מוקצה שטח זיכרון של עד 1GB דאטה.
ניתן לפרסם עד 50 תמונות, סרטונים ללא הגבלה (דרך יוטיוב או חברת גוף שלישי), סיפורים ללא הגבלה, שירים ללא הגבלה.

סיום וחידוש רישום

לאחר תקופה של חמישה שנים מיום רישום דף הנצחה, החברה תיצור קשר עם הלקוח על מנת לחדש את המנוי ואת האחריות על הדיסקית המכילה את הקישור לדף. זאת במטרה להבטיח את המשך השירות ולשמור על תקן האיכות שלו.

קישורים של צד שלישי

השירות עשוי להכיל קישורים לאתרים או שירותים של צד שלישי שאינם בבעלותנו או בשליטתנו. איננו אחראים לנוהלי הפרטיות או לתוכן של אתרי אינטרנט או שירותים אלה של צד שלישי. אנו ממליצים לך לעיין במדיניות הפרטיות של אתרי אינטרנט ושירותים אלה של צד שלישי לפני שתספק להם מידע אישי.

אבטחת מידע

יישמנו אמצעים פיזיים, טכניים וארגוניים מתאימים כדי להגן על המידע האישי שלך מפני גישה, שימוש, חשיפה, שינוי או השמדה בלתי מורשית. עם זאת, שום שיטת שידור דרך האינטרנט או שיטת אחסון אלקטרוני אינה מאובטחת ב-100%, ואיננו יכולים להבטיח את האבטחה המוחלטת של המידע האישי שלך.

פרטיות

כל המידע שמסופק על ידי הלקוחות לצורך יצירת דף הנצחה דיגיטלי מתפרסם ונגיש לציבור הרחב ואין למנות אחריות על שימוש שאחרים עשויים לעשות.

פרטיות ילדים

השירות אינו מיועד לילדים מתחת לגיל 13, ואיננו אוספים ביודעין מידע אישי מילדים מתחת לגיל 13. אם נודע כי אספנו מידע אישי של ילד מתחת לגיל 13, אנו ניקח צעדים למחיקת מידע כזה בהקדם האפשרי.

שינויים במדיניות

אנו עשויים לעדכן את מדיניות הפרטיות הזו מעת לעת. אנו נפרסם כל שינוי במדיניות פרטיות זו בעמוד זה, ואם השינויים משמעותיים, נספק הודעה בולטת יותר (כולל, עבור שירותים מסוימים, הודעה בדוא"ל על שינויים במדיניות הפרטיות). אנו ממליצים לך לעיין במדיניות פרטיות זו מעת לעת כדי להישאר מעודכן לגבי נוהלי הפרטיות שלנו.

אם תמשיך להשתמש בשירות לאחר שנבצע שינויים במדיניות פרטיות זו, אתה מסכים למדיניות הפרטיות המעודכנת. אם אינך מסכים למדיניות הפרטיות המעודכנת, עליך להפסיק להשתמש בשירות ליצור איתנו קשר כדי לבקש שנמחק את המידע האישי שלך

פרטי התקשרות

אם יש לך שאלות או חששות לגבי מדיניות הפרטיות שלנו, תוכל ליצור איתנו קשר בכתובת [email protected]. אנו נעשה כל מאמץ לטפל בחששות בזמן וביעילות. אנו עשויים לדרוש ממך מידע נוסף על מנת לאמת את זהותך ולהגיב לבקשתך.

אתה יכול גם ליצור איתנו קשר בכתובת דוא"ל זו כדי לממש כל אחת מהזכויות שלך על פי חוקי הפרטיות החלים, כגון הזכות לגשת, לתקן או למחוק את המידע האישי שלך. אנו ננקוט בצעדים סבירים כדי לאמת את זהותך לפני מילוי בקשות כאלה כדי להגן על פרטיותך ולמנוע גישה בלתי מורשית למידע האישי שלך.

כתובת בית העסק

כתובת בית העסק לשליחת מכתבים והחזרת מוצרים:
לידי: גיא אבנר
שדרות רוטשילד 106, תל אביב, 6527106.

התחברות משתמשים

או